پرتال جامع رشته روانشناسی

  منوی کاربر
میهمان گرامی خوش آمدید
 ورود
 درج آگهی رایگان
سبد خرید
پرداخت  
dfgd
انجام پایان نامه روانشناسی

توضیحات آگهی

انجام پایان نامه روانشناسی
دپارتمانهای روانشناسی در موسسه افرا متشکل پژوهشگران برتر و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری است. این دپارتمان در حوزه مقالات ISI ، پروپوزال، پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی داخلی اماده ارائه خدمات به دانش جویان و اعضای هیئت علمی در رشته روانشناسی می باشد. روانشناسی در حال حاضر دارای سه گرایش:

روانشناسی عمومی
روانشناسی صنعتی و سازمانی
روانشناسی بالینی
روانسنجی

مشاوره و تدوین مقالات ISI در گرایش های روانشناسی عمومی ، بالینی، صنعتی و روانسنجی

اعضای دپارتمان روانشناسی متشکل از فارغ التحصیلان دوره دکتری این رشته می باشند که به واسطه داشتن تجریه بالا در نگارش، ترجمه و پذیرش مقالات ISI با موسسه افرا همکاری می کنند. برخی از همکاران این دپارتمان افتخار داوری مجلات ISIرا داشته و با تجربه بالا آماده ارائه خدمات به دانشجویان و اعضای هیئت علمی در سراسر کشور می باشند.

دپارتمان روانشناسی موسسه افرا اماده ارائه خدمات مربوط به مقالات ISI از مرحله ارائه موضوع به صورت مجانی به دانشجویان و اعضای هیئت علمی، آموزش مقاله نویسی ISI، تدوین و نگارش مقالات، ترجمه تخصصی مقالات به صورت روان و با ساختارهای مجلات مختلف و همچنین پذیرش تضمینی آنها در مجلات مورد تایید وزارت علوم می باشد(برای اطلاع از مجلات تقلبی به سایت افرا مراجعه شود). ارائه مشاوره های مربوط به نوع مجلات و رفع اشکالات متقاضیان مجانی است.

مشاوره و تدوین پروپوزال و پایان نامه در گرایش های روانشناسی عمومی ، بالینی، صنعتی و روانسنجی
از جمله خدمات موسسه افرا در حیطه پروپروزال شامل مواردی مانند: ارائه موضوعات جدید به همراه مقالات Base به دانش جویان به صورت مجانی، حمایت از دانش جویان و رفع اشکالات آنها تا تصویب موضوع به صورت مجانی،مشاوره و یا تدوین پروپوزال(بیان مسئله، ضرورت موضوع، اهداف، سوالات، فرضیه های پژوهش، پیشینه تجربی، تدوین ابزارهای پژوهش و تعیین روایی و پایایی آنها، تعیین جنبه نوآوری و روشهای تحلیل داده ها) تدوین فصل دوم پژوهش(بررسی جامع ادبیات نظری و پژوهشی و تدوین مدل مفهومی) تدوین فصل سوم( شناسایی نوع تحقیق، جامعه، نمونه و روش نمونه گیری، روش تحلیل داده ها و تدوین یا استخراج پرسشنامه های ) تدوین فصل چهارم(تحلیل داده های کمی با استفاده از نرم افزارهای SPSS، SAS، AMOS و LISREL و کیفی با استفاده از NVIVO ) و تدوین فصل پنجم( تبیین یافته ها، ارائه پیشنهادات کاربردی و پژوهشی و محدودیت های تحقیق) می باشد.

کلیه قیمت های خدمات دپارتمان علوم تربیتی به صورت توافقی و دانشجویی و همچنین قسط بندی آن متناسب با وضعیت مالی متقاضیان خواهد بود.
نشانی دفتر مرکزی موسسه افرا: میدان انقلاب-خ کارگر شمالی-خ نصرت-جنب کبابی نصرت-پلاک46-واحد 6
تلفن:
021-66913791
021-66593176
09127444125
ایمیل:
afra.research@gmail.com
afra.research@yahoo.com

سایت: http://afraresearch.ir

مشخصات آگهی
تاریخ درج 1393/07/22
تعداد بازدید 3421

مشخصات تماس آگهی دهنده
نام کاربر موسسه پژوهشی افرا
تلفن تماس 021-66913791
موبایل 09127444125
ایمیل afra.research@gmail.com
وب سایت http://afraresearch.ir
نشانی میدان انقلاب-خ کارگر شمالی-خ نصرت-جنب کبابی نصرت-پلاک46-واحد 6

تهران تهران تهران کارگر شمالی

    پیشنهاد ویژه

    اگهی های مرتبط

    محصولات پرفروش